Divy světové architektury - Okouzlující stavitelská díla z celého světa

Kód: 2560751

Úplný název:

Divy světové architektury - Okouzlující stavitelská díla z celého světa (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 256 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

V této knize se můžete seznámit s nejkrásnějšími a nejpůsobivějšími stavbami na světě, jako jsou kostely, hrady, zámky, paláce, kultovní místa, chrámy, výškové budovy, průmyslové objekty, divadla, stadiony, mosty a věže. Najdete tu např. zmínku o 5000 let starém stavitelském zázraku zvaném Stonehenge, o egyptských pyramidách či o tajemstvím obestřených stavbách říše Inku. Obsáhlé jsou pasáže o velkolepých katedrálách, chrámech v asijských zemích, zapomenuty rozhodne nejsou ani do nebe se tyčící mrakodrapy 20. stolení. Výstižné informativní texty poskytují ucelený přehled o stavebním umění v historii lidstva. Brilantní barevné fotografie ilustrují architektonické počiny epochálních stylu a slohu - od antiky pres dobu románskou, gotiku, renesanci až po secesi, k moderně a postmoderně. Doplňkem je pasáž vysvětlující množství důležitých umělecko-historických pojmu. S touto knihou můžete podniknout pozoruhodnou cestu historií architektury a odhalit bohatství stavitelského umění na všech kontinentech!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Divy světové architektury - Okouzlující stavitelská díla z celého světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Divy světové architektury - Okouzlující stavitelská díla z celého světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Divy světové architektury - Okouzlující stavitelská díla z celého světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Divy světové architektury - Okouzlující stavitelská díla z celého světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Divy světové architektury - Okouzlující stavitelská díla z celého světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Divy světové architektury - Okouzlující stavitelská díla z celého světa