Dlouhé stíny Mnichova - Mnichovská dohoda očima signatářů a její dopady na Československo

Kód: 8728418

Úplný název:

Dlouhé stíny Mnichova - Mnichovská dohoda očima signatářů a její dopady na Československo (Kuklík Jan, Němeček Jan): Mnichovská dohoda ocima signatáru a její dopady na Ceskoslovensko

Autor a popis:

Kuklík Jan, Němeček Jan, Auditorium, 392 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
301 Kč (410 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha prezentuje nový pohled na okolnosti kolem tzv. Mnichovské dohody z roku 1938. Jakkoli by se mohlo zdát, že vše bylo o této kapitole našich dějin již vše napsáno, kniha prokazuje, že stále lze nálezat nové souvislosti. Autoři knihy zaměřili svojí pozornost na další osud Mnichovské dohody, na proces, jakým byla, řečeno slovy E. Beneše „odčiněna“, a v jakých souvislostech se s ní setkáme jak za druhé světové války, tak i dlouho po jejím konci. Mimořádně zajímavou činí knihu dobová i poválečná stanoviska signatářů Mnichovské dohody, resp. států, které se na mnichovské zradě podílely. Kniha obsahuje rovněž dosud nepublikované informace, které autoři získali v zahraničních archivech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dlouhé stíny Mnichova - Mnichovská dohoda očima signatářů a její dopady na Československo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dlouhé stíny Mnichova - Mnichovská dohoda očima signatářů a její dopady na Československo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dlouhé stíny Mnichova - Mnichovská dohoda očima signatářů a její dopady na Československo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dlouhé stíny Mnichova - Mnichovská dohoda očima signatářů a její dopady na Československo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dlouhé stíny Mnichova - Mnichovská dohoda očima signatářů a její dopady na Československo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Dlouhé stíny Mnichova - Mnichovská dohoda očima signatářů a její dopady na Československo