Dlouhý den na sjezdovce - Katastrofální sezona mizerného lyžaře v partě alkoholu holdující

Kód: 7376093

Úplný název:

Dlouhý den na sjezdovce - Katastrofální sezona mizerného lyžaře v partě alkoholu holdující (Randall Will):

Autor a popis:

Randall Will, Olympia, 220 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
42 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Skělý, bláznivě veselý a dokonale výmluvný příběh plný sebepodceňování a trefných poznámek je ideálním čtením nejen pro příznivce lyžování.
Willova dobrodružství v malebné alpské vesničce Hora sv. Bernarda nezačínají příliš slavně, když je nucen svou první noc strávit v promrzlé garáži pod kupou nevypraných ponožek. Nemoderní člověk a beznadějný lyžař Randall si uvědomuje, že bude muset o pozornost místní ženské populace soupeřit s o patnáct let mladšími chlápky s kozími bradkami a nejedním piercingem. Pohromy se začínají hromadit především během jeho krátké pracovní štace na pozici pomocníka v horské chatě, kterou za účelem budování týmových vztahů obsadila výprava amerických bankéřů. Jakmile ovšem do ospalého horského střediska dorazí ruský oligarcha v doprovodu několika sličných dívek a impulzivních bodyguardů a vybere si Willa jako učitele pro svého syna, ukáže se, že odmítnutí a veřejné ponížení bude tím nejmenším, co by Willa mělo znepokojovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dlouhý den na sjezdovce - Katastrofální sezona mizerného lyžaře v partě alkoholu holdující do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dlouhý den na sjezdovce - Katastrofální sezona mizerného lyžaře v partě alkoholu holdující.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dlouhý den na sjezdovce - Katastrofální sezona mizerného lyžaře v partě alkoholu holdující (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dlouhý den na sjezdovce - Katastrofální sezona mizerného lyžaře v partě alkoholu holdující bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dlouhý den na sjezdovce - Katastrofální sezona mizerného lyžaře v partě alkoholu holdující doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Humor, satira / Dlouhý den na sjezdovce - Katastrofální sezona mizerného lyžaře v partě alkoholu holdující