Dnes napeču! – Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby

Kód: 7529271

Úplný název:

Dnes napeču! – Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby (Berzsiová Pavlína): Nabízím vám pres 200 receptu na moucníky z trouby

Autor a popis:

Berzsiová Pavlína, Slovart, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 23.11.2016
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pavlína Berzsiová, cukrářka, kterou možná znáte z knihy Dnes nepeču!, plné nepečených dobrot, tentokrát pro změnu radí zapnout troubu a upéct rodině či přátelům něco skutečně chutného. Třeba skvělé tradiční české buchty nebo bagety s vlašskými ořechy na výlet, vtipné drobnosti či spoustu cookies na domácí karneval, dokonalý melounový dort na mejdan s kamarádkami, slané větrníčky s avokádovou pěnou na nezapomenutelnou oslavu nebo sváteční bábovku na velkolepý slavnostní brunch s přáteli, závin z pivního těsta nebo pepřové rohlíčky se šunkou na pravidelnou pánskou jízdu na chalupě… Příležitostí, kdy si vychutnat vynikající koláče, buchty, koblížky, dorty, rolády, sušenky, tyčinky i brownies, je spousta. Kromě toho pro vás Pavlína vybrala recepty ze sešitu své babičky, prozradí vám, co peče na Velikonoce a Vánoce, co radí kamarádkám, které nemají moc času, nebo co zkouší nového. Kniha je plná lákavých fotogra?í, přehledných receptů, rad, jak co nepokazit nebo napravit, a obměn, které vás jistě povzbudí k experimentům s novými chutěmi i tvary moučníků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dnes napeču! – Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dnes napeču! – Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dnes napeču! – Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dnes napeču! – Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Dnes napeču! – Nabízím vám přes 200 receptů na moučníky z trouby