Do nebe a zpátky - Neobyčejná výpověď lékařky o vlastní smrti, nebi, andělech a navrácení

Kód: 2424184

Úplný název:

Do nebe a zpátky - Neobyčejná výpověď lékařky o vlastní smrti, nebi, andělech a navrácení (Nealová Mary C.):

Autor a popis:

Nealová Mary C., Knižní klub, 192 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

V roce 1999 se americká lékařka Mary Nealová vypravila do Chile a při sjíždění vodopádu na kajaku se v peřejích v podstatě utopila. Zřejmě však ještě nenastal „její čas“, protože se později přece jenom probrala k pozemskému životu. V nebi se nejen setkala s anděly, ale především poznala nevýslovný klid a radost. Nyní vypráví ve své knize o tom, co vše cestou k smrti a věčnému životu i při návratu prožila a viděla. Dělí se s čtenáři o svou úchvatnou zkušenost, kterou nabyla tváří v tvář novodobému zázraku. Ten ji posílil na její osobní duchovní cestě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Do nebe a zpátky - Neobyčejná výpověď lékařky o vlastní smrti, nebi, andělech a navrácení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Do nebe a zpátky - Neobyčejná výpověď lékařky o vlastní smrti, nebi, andělech a navrácení .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Do nebe a zpátky - Neobyčejná výpověď lékařky o vlastní smrti, nebi, andělech a navrácení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Do nebe a zpátky - Neobyčejná výpověď lékařky o vlastní smrti, nebi, andělech a navrácení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Do nebe a zpátky - Neobyčejná výpověď lékařky o vlastní smrti, nebi, andělech a navrácení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Do nebe a zpátky - Neobyčejná výpověď lékařky o vlastní smrti, nebi, andělech a navrácení