Dobrodružství zvané svatba

Kód: 8610574

Úplný název:

Dobrodružství zvané svatba (Samojský Petr):

Autor a popis:

Samojský Petr, Unitaria, 104 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Snad každý má nějaký názor na svatební obřad, kterým se spojují životní cesty dvou lidí. Při bližším pohledu zjistíme, že tematika svatby je nesmírně bohatá a dotýká se tak či onak života každého člověka. Autor knihy Petr Samojský nabízí bohatou inspiraci jak těm, kteří svatbu chystají, tak těm, kteří ji prožili před mnoha lety, mohou být již i rozvedení či žít v několikátém manželství.
V knize zúročil své bohaté zkušenosti oddávajícího duchovního a svérázným způsobem je popsal v tematicky laděných kapitolách, například Manželství není ztráta svobody, Osvobození z pověr, Provázek od počasí nebo Soutěž o nejkoženějšího hosta.
Autor knihu nabízí také jako podporu tvůrčího přístupu k svatbě i životu obecně a názorně ukazuje, jak lze svatební obřad uskutečnit tak, aby přesáhl mantinely formalit občanských a církevních sňatků a vycházel ze života, založení a hodnot snoubenců. Otázka „jak se to musí dělat“ je nahrazena otázkou „jakou svatbu bychom si opravdu přáli“.
Svatbu můžeme posuzovat jako přechodový rituál, tradiční zvyk, příležitost k oslavě anebo prostou formalitu, která potvrdí, co k sobě lidé cítí, ovšem hlavně by měla být dobrodružstvím – událostí, která překračuje obyčejnost všedního dne. Nemusí to být dobrodružství adrenalinového typu, ale prostě smysluplný prožitek
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dobrodružství zvané svatba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dobrodružství zvané svatba.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dobrodružství zvané svatba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dobrodružství zvané svatba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dobrodružství zvané svatba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu