Dobytí Everestu - Edmund Hillary a Tenzing Norgay

Kód: 2474073

Úplný název:

Dobytí Everestu - Edmund Hillary a Tenzing Norgay (Helfand Lewis):

Autor a popis:

Helfand Lewis, Grada, 96 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tenzing Norgay byl syn chudých tibetských přistěhovalců žijících v Nepálu, který toužil vidět svět. Jeho původ ho však předurčoval pouze do role sluhy. Edmund Hillary byl pokorný včelař z Nového Zélandu, který strávil své mládí sněním o velkém dobrodružství.
Tito dva muži se přes svůj různý původ sešli v roce 1953 u paty nejvyšší hory světa, Everestu. Hory tak nebezpečné a náročné, že ji do té doby nikdo nepokořil a mnozí z těch, kteří se o to pokusili, zaplatili za tuto výzvu životem. Norgay a Hillary se připojili k týmu průzkumníků rozhodnuti tentokrát vrchol dobýt. Jaká byla jejich cesta, plná nebezpečí číhajícím na každém kroku, s jakými nástrahami se museli potýkat a jak velké bylo jejich odhodlání a víra, aby nakonec dosáhli toho, co před nimi žádný člověk nedokázal?
V komiksovém zpracování přinášíme čtenářům od 8 let poutavé dobrodružství o velké touze, odvaze a odhodlání, které byly třeba k dobytí nejvyšší hory světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dobytí Everestu - Edmund Hillary a Tenzing Norgay do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dobytí Everestu - Edmund Hillary a Tenzing Norgay.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dobytí Everestu - Edmund Hillary a Tenzing Norgay (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dobytí Everestu - Edmund Hillary a Tenzing Norgay bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dobytí Everestu - Edmund Hillary a Tenzing Norgay doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Dobytí Everestu - Edmund Hillary a Tenzing Norgay