Dokážu to! - 365 denních afirmací - Věčný kalendář, který můžete používat rok co rok

Kód: 7370236

Úplný název:

Dokážu to! - 365 denních afirmací - Věčný kalendář, který můžete používat rok co rok (Hay Louise L.): Vecný kalendár, který mužete používat rok co rok

Autor a popis:

Hay Louise L., Synergie, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
257 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Louise L. Hay, světově uznávaná autorka knihy Miluj svůj život, pro vás vytvořila kalendář se silnými afirmacemi, který můžete používat každý den, rok co rok. Afirmace jsou zaměřeny na základní oblasti našeho života - milostné vztahy, zdraví, odpuštění, tvořivost, zvládání stresu, bohatství, úspěch a spokojenost v zaměstnání. Tyto afirmace vám dodají vnitřní sílu a lehkost při prožívání každodenních situací. Navíc jsou doplněny půvabnými ilustracemi malířky Joan Perrin-Falquet, která často s Louise L. Hay a jinými duchovními učiteli spolupracuje. Její obrázky jsou plné životní energie, která je pro nás tolik potřebná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dokážu to! - 365 denních afirmací - Věčný kalendář, který můžete používat rok co rok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dokážu to! - 365 denních afirmací - Věčný kalendář, který můžete používat rok co rok .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dokážu to! - 365 denních afirmací - Věčný kalendář, který můžete používat rok co rok (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dokážu to! - 365 denních afirmací - Věčný kalendář, který můžete používat rok co rok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dokážu to! - 365 denních afirmací - Věčný kalendář, který můžete používat rok co rok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Dokážu to! - 365 denních afirmací - Věčný kalendář, který můžete používat rok co rok