Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek

Kód: 2561151

Úplný název:

Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek (kol.): Super kniha se samolepkami!

Autor a popis:

Svojtka&Co., 128 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Tato zábavná knížka je plná legračních úkolů pro všechny kreativní děti od pěti let: Představte si například, že místo pejsků máte vyvenčit příšerky. Vytvořte si přesně takové, jaké by se vám nejvíc líbily - plešaté nebo vlasaté, tlusté nebo hubené, ošklivé nebo roztomilé. Na oči, kníry, vlasy, chlupy můžete použít přiložené samolepky! Zvládli byste další úkol? Tak dokreslete na talíř to nejodpornější jídlo! Co byste chtěli mít na svém školním batohu? Placky, kytky nápisy - tady si ho můžete dozdobit, jak je libo... Jak pracovat s těmito dokreslovánkami? Vše je jednoduché a zábavné. Uchopte tužku, fix nebo propisku a dokreslujte, čmárejte, vymalovávejte a dolepujte. Na výběr máte spoustu předloh a více než 200 samolepek. Dělejte proste všechno, co vás jen napadne! No, není to super?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výtvarné nápady

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Výtvarné nápady / Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek