Doktor šéfkuchař - 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou

Kód: 7391870

Úplný název:

Doktor šéfkuchař - 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou (Pinnock Dale): 80 chutných receptu pro mé srdce, mé nervy, má záda, muj žaludek....

Autor a popis:

Pinnock Dale, SLOVART, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kdo chce být zdravý a krásný, musí jíst… Zní to jednoduše! A díky receptům britského televizního kuchaře, výživového odborníka i milovníka dobrého jídla Dalea Pinnocka také je. Správně použité potraviny mohou přinášet zdraví a krásu, dostatek energie a pocit spokojenosti. Recepty na lehké kousky, polévky, rychlá jídla, náročnější víkendové vaření, přílohy, pamlsky či nápoje s přehledně napsaným postupem a lákavými fotografiemi jsou označené symboly, které ukazují, na jaké onemocnění nebo potíže mají tato jídla pozitivní vliv. Tak si můžete rychle vyhledat předpisy na pokrmy, jež vám maximálně prospějí. Najdete zde rovněž popis účinků jednotlivých surovin i vysvětlení způsobu, jakým ovlivňují konkrétní obtíže. Projezte se ke zdraví a kráse - s 80 recepty na jídla, po kterých se budete cítit dobře!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doktor šéfkuchař - 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doktor šéfkuchař - 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doktor šéfkuchař - 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doktor šéfkuchař - 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Doktor šéfkuchař - 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Doktor šéfkuchař - 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou