Doktore, bacha na ženský!

Kód: 7335304

Úplný název:

Doktore, bacha na ženský! (Taylor Patrick):

Autor a popis:

Taylor Patrick, LEDA, 480 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
197 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Patrick Taylor vás možná okouzlil už v předchozích knihách doktorské série, takže v městečku Ballybucklebo jste jako doma a víte, že mladý doktor Barry Laverty a jeho zaměstnavatel, svérázný Fingal O’Reilly, se tam společně potýkají s nemocemi, ale i s klepy a rozbroji mezi rázovitými obyvateli.
Bezstarostné veselí vánočního večírku naruší nehoda a oba lékaři podstupují boj o záchranu lidského života. Idyla irského venkova se navrací, jenže… Jenže Barry se zrovna dozvěděl, že jeho ambiciózní dívka Patricie ho odepsala. Musí se rozhodnout: Půjde za kariérou, aby Patricii neztratil, nebo zůstane v Ballybucklebo, které mu přirostlo k srdci? Je to na něm, ale naštěstí má kolem sebe vnímavé přátele v čele s Fingalem O’Reillym.
Ani ten to nemá lehké, protože obnovená studentská láska ke Kitty ho zasáhne víc, než by chtěl. Dokáže se Fingal rozhodnout pro velkou změnu, když od dávné nešťastné smrti své první ženy žije tvrdohlavě sám? A překoná vůbec svůj ostych zakrývaný neomaleností?
No a podaří se překazit chamtivé spády vykutáleného radního Bishopa, který chce podvodně připravit o peníze své už tak mizerně placené zaměstnance?
Ať se v Ballybucklebo už dobře vyznáte, nebo se s oběma doktory a jejich bližními setkáváte prvně, vítejte ve světě humoru, přátelství a lásky!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doktore, bacha na ženský! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doktore, bacha na ženský!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doktore, bacha na ženský! (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doktore, bacha na ženský! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Doktore, bacha na ženský! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Doktore, bacha na ženský!