Domácí čínská kuchyně - S wokem a naběračkou více než 80 jednoduchých rodinných receptů

Kód: 2492630

Úplný název:

Domácí čínská kuchyně - S wokem a naběračkou více než 80 jednoduchých rodinných receptů (Wan Gok):

Autor a popis:

Wan Gok, Ikar, 240 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Čínská kuchyně, s níž se setkáváme v Evropě, je přizpůsobena západním chutím. Jídla, která se naučil Gok od svého otce, jsou jednoduchá, rychlá, zdravá a úplně jiná. Kniha obsahuje „tajné“ rodinné recepty a pokrmy, s nimiž se Gok setkal během putování po Číně, Hongkongu a Singapuru. Budete potřebovat snad jen wok a naběračku. Bez ohledu na to, zda narychlo připravujete restovaný pokrm či pomalu dusíte maso, sáhnete po česneku, zázvoru a jarní cibulce. Vyzkoušejte si tradiční čínské pokrmy, něco na slavnostní tabuli, divy z jednoho hrnce i jak chutná „street food“, jídlo z ulice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí čínská kuchyně - S wokem a naběračkou více než 80 jednoduchých rodinných receptů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí čínská kuchyně - S wokem a naběračkou více než 80 jednoduchých rodinných receptů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí čínská kuchyně - S wokem a naběračkou více než 80 jednoduchých rodinných receptů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí čínská kuchyně - S wokem a naběračkou více než 80 jednoduchých rodinných receptů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí čínská kuchyně - S wokem a naběračkou více než 80 jednoduchých rodinných receptů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Domácí čínská kuchyně - S wokem a naběračkou více než 80 jednoduchých rodinných receptů