Domino Český jazyk pro malé cizince 2 - metodika + CD

Kód: 7357935

Úplný název:

Domino Český jazyk pro malé cizince 2 - metodika + CD (Škodová Svatava):

Autor a popis:

Škodová Svatava, Wolters Kluwer, 72 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
378 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Učebnicový komplet Domino - Český jazyk pro malé cizince II je určený pro výuku jinojazyčných žáků prvního stupně základní školy. Navazuje na první díl učebnice Domino – Český jazyk pro malé cizince a prohlubuje jej na rovině lexikální, gramatické i komunikační. Vychází z Evropského portfolia jazyků a je vstupem do osvojování si českého jazyka, který dětem zprostředkovává hravou cestou.

Soubor zahrnuje barevnou učebnici pro děti, pracovní sešit pro děti, metodickou příručku pro učitele a CD se zvukovými nahrávkami básniček, dialogů a herních aktivit obsažených v učebnici. Je využitelný jak při individuální výuce, tak při skupinovém vyučování.

Učebnicový komplet zohledňuje zvláštnosti žáka stojícího na prahu gramotnosti, tedy jednak jeho omezenou znalost čtení a psaní, jednak období názorného myšlení, které se zaměřuje na vnímání konkrétních předmětů nebo jejich obrázků a manipulaci s nimi.

Metodická příručka
Metodická příručka pro tento učebnicový soubor umožňuje výuku češtiny pro malé cizince i učitelům 1. stupně ZŠ neaprobovaným v oboru čeština jako cizí jazyk. Příručka podrobným způsobem popisuje, jak využít při výuce učebnici a pracovní sešit, detailně informuje učitele o gramatických jevech a způsobech jejich představení ve výuce, komentuje jednotlivé aktivity v učebnici a pracovním sešitě, navrhuje způsoby jejich provázání.

Upozorňuje učitele na problematické oblasti gramatické, lexikální, komunikační i fonetické. Dále nabízí hravé aktivity vázané k tématu, lexikální a gramatické oblasti, které nejsou podmíněny použitím tištěného materiálu. Veškeré aktivity a výukové postupy jsou popsány pro prezentaci bez zprostředkujícího jazyka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domino Český jazyk pro malé cizince 2 - metodika + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domino Český jazyk pro malé cizince 2 - metodika + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domino Český jazyk pro malé cizince 2 - metodika + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domino Český jazyk pro malé cizince 2 - metodika + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domino Český jazyk pro malé cizince 2 - metodika + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Domino Český jazyk pro malé cizince 2 - metodika + CD