Domluvíte se německy?

Kód: 2050591

Úplný název:

Domluvíte se německy? (Höppnerová Věra):

Autor a popis:

Höppnerová Věra, NS Svoboda, 156 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
141 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Tato publikace je určena širokému okruhu uživatelů, kteří si chtějí před svou cestou do zemí německé jazykové oblasti osvěžit a doplnit své znalosti němčiny. Předpokládá základní znalosti mluvnice a slovní zásoby. Skládá se ze dvou částí:
V první si uživatel osvojí důležité komunikativní obraty - naučí se pozdravit, představit se, poprosit o něco, poděkovat, omluvit se, postěžovat si či vyjádřit svůj souhlas nebo nesouhlas, omluvu, názor, stížnost aj.
V druhé části si pak zopakuje nebo rozšíří svou slovní zásobu o obraty, vyskytující se v důležitých situacích, do kterých se turista obvykle dostane. Jde o komunikaci v hotelu, kempu, restauraci, při nakupování, při dopravě různými dopravními prostředky, v bance či při telefonování. Zařazena jsou i témata, která jsou nejčastěji předmětem rozhovoru s přáteli: rodina, bydlení, volný čas, dovolená, počasí, politika a další. Publikace však nepřináší pouhý seznam slovíček či obratů, ale ukázky typických rozhovorů v daných situacích. Za každým dialogem je pak uvedena užitečná doplňková zásoba k danému tématu. Do daného tématu uvádí i autentickétexty, se kterými se turista s velkou pravděpodobností setká, jako např. přihlašovací formulář v hotelu, jídelní lístek, informační tabule v obchodním domě či kempu aj.
Veškeré rozhovory, autentické texty či doplňková slovní zásoba jsou přeloženy, takže jim uživatel okamžitě porozumí a není nucen pracně vyhledávat neznámá slovíčka.
Klíč ke cvičením s jednoznačným řešením umožňuje kontrolu při samostudiu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domluvíte se německy? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domluvíte se německy?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domluvíte se německy? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domluvíte se německy? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domluvíte se německy? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina