Dospívajícím dívkám - Citlivý průvodce pro náctileté dívky, Jakými změnami prochází tělo,

Kód: 2491399

Úplný název:

Dospívajícím dívkám - Citlivý průvodce pro náctileté dívky, Jakými změnami prochází tělo, (Stoppardová Miriam, Dr.):

Autor a popis:

Stoppardová Miriam, Dr., Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Citlivý průvodce pro dospívající dívky, které chtějí vědět všechno o období puberty, o první menstruaci, o péči o pleť a celé tělo. Odpovědi na otázky, co je sex, kdy s ním začít, co znamená ztráta panenství, kdy navštívit gynekologa a jaké druhy antikoncepce jsou vhodné. Příklady, jak se seznámit s chlapcem, co je bezpečný sex a nebezpečí pohlavně přenášených chorob. Užitečné rady, jak se zdravě stravovat, jak překonat první zklamání, popřípadě krizi v rodině a kdy plánovat svou budoucnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dospívajícím dívkám - Citlivý průvodce pro náctileté dívky, Jakými změnami prochází tělo, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dospívajícím dívkám - Citlivý průvodce pro náctileté dívky, Jakými změnami prochází tělo, .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dospívajícím dívkám - Citlivý průvodce pro náctileté dívky, Jakými změnami prochází tělo, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dospívajícím dívkám - Citlivý průvodce pro náctileté dívky, Jakými změnami prochází tělo, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dospívajícím dívkám - Citlivý průvodce pro náctileté dívky, Jakými změnami prochází tělo, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dospívajícím dívkám - Citlivý průvodce pro náctileté dívky, Jakými změnami prochází tělo,