Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013

Kód: 7357974

Úplný název:

Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013 (Chládková Alena, Bukovjan Petr):

Autor a popis:

Chládková Alena, Bukovjan Petr, Wolters Kluwer, 216 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
240 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
 

 

Leckdy je těžké najít odpověď byť na jedinou otázku. Tato kniha Vám těch odpovědí nabízí hned 206, a to na nejčastější praktické otázky z oblasti dovolené a překážek v práci. Knihu psali svým způsobem i čtenáři sami. Právě jejich otázky – položené autorům osobně na seminářích, telefonicky, elektronickou poštou nebo prostřednictvím internetu – tvoří totiž páteř celé publikace.

Kniha je rozdělena do dvou částí a přehledně členěna podle jednotlivých paragrafů související právní úpravy. Obsahuje tři přílohy, které mají čtenářům usnadnit rychlou orientaci v problematice zaokrouhlování dovolené, jiných důležitých osobních překážek v práci a překážek v práci z důvodu obecného zájmu na straně zaměstnance. Určena je všem, kteří chtějí mít v pracovněprávních vztazích jasno.

 

Nahlédnout do Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013 Nahlédnout do Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013