DPH u obcí v příkladech 2013

Kód: 7263807

Úplný název:

DPH u obcí v příkladech 2013 (Šobáň Jaroslav):

Autor a popis:

Šobáň Jaroslav, Anag, 256 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
264 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace DPH u obcí v příkladech je určena obcím a ostatním veřejnoprávním subjektům, kteří jsou registrovanými plátci daně z přidané hodnoty, případně kterým registrace k DPH hrozí či o ní uvažují dobrovolně. Jedná se o praktickou příručku zabývající se aplikací zákona o DPH ve specifickém prostředí obcí a veřejnoprávních subjektů.

K obsahu publikace Prostřednictvím názorných příkladů autor popisuje jednotlivé druhy ekonomické činnosti obce s uvedením jejich řešení ve vztahu k dani z přidané hodnoty. Publikace DPH u obcí v příkladech obsahuje zejména problematiku povinné registrace obcí, stanovení činností, které jsou předmětem daně, posuzování osvobození od daně z přidané hodnoty, uplatňování nároku na odpočet včetně jeho krácení při výkonu veřejnoprávní činnosti či činnosti osvobozené bez nároku na odpočet daně a mnohé další.

Novinky druhého vydání Aktualizované vydání obsahuje novou kompletně přepracovanou právní úpravu registrace plátce, nová pravidla při vystavování daňových dokladů či další novinky týkající se zamezení daňových úniků, které spočívají v rozšíření ručení příjemce plnění za neodvedenou daň a v rozšíření povinností týkajících se vedení evidence DPH. Publikace je také vhodně doplněna o konkrétní příklady zaúčtování daných obchodních případů tak, aby podávala čtenáři ucelený obraz o této problematice a pomohla mu v jeho každodenní práci.
 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DPH u obcí v příkladech 2013 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DPH u obcí v příkladech 2013.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DPH u obcí v příkladech 2013 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DPH u obcí v příkladech 2013 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DPH u obcí v příkladech 2013 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Účetnictví / DPH u obcí v příkladech 2013