Dračí doupě II Bestiář

Kód: 8597969

Úplný název:

Dračí doupě II Bestiář (kol.):

Autor a popis:

Kol., Altar, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
212 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příručka k Dračímu doupěti II - Bestiář. Najdete v ní více než stovku bytostí připravených pro vaše dobrodružství, od obyčejných lidí až po netvory.

Oproti bestiáři v základních pravidlech je popisu každého tvora věnováno více místa, takže uvnitř naleznete rozsáhlejší zápletky, propracované vztahy s jinými bytostmi, nápady na využití nestvůr ve snovém světě, oblíbené manévry a řadu dalších zajímavostí. Těšit se můžete na nové zvláštní schopnosti i na tipy pro tvorbu vlastních bytostí.

S tímto Bestiářem čekají vaše hráče neobvyklé výzvy, tajemství, jež mohou odkrývat, okamžiky plné napětí i humoru, a v neposlední řadě spousta zábavy.

Nebezpečí číhá všude. Na nočním nebi krouží siluety vampýrů a z rozvalin chrámů se ozývá kvílení mrtvých kněžek. Lesem se žene divoká honba s bezhlavým lovčím v čele, v patách jí táhnou přízrační vlci a jezinky hodující na mršinách. Stepí se šíří děs z obřího červa olgoje chorchoje, na moři může vaši loď napadnout kraken, v jeskyních si zas dávejte pozor na zákeřné permoníky. A pokud všechny hrozby ve zdraví přečkáte a uložíte se ke spánku, noční můra už na vás ve snech netrpělivě čeká.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dračí doupě II Bestiář do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dračí doupě II Bestiář.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dračí doupě II Bestiář (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dračí doupě II Bestiář bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dračí doupě II Bestiář doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé