Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách

Kód: 8787506

Úplný název:

Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách (Čermák Marko):

Autor a popis:

Čermák Marko, Vávra Václav, 64 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
253 Kč (280 Kč)
  / ks  
koupit
 

DRUŽINA ČÁPŮ je komiks, který na motivy Emila Vachka psali Nemo (Jiří Hromádko) a Ouš (Bohumil Kolář), vycházel v časopise SKAUT JUNÁK od září 1969 do srpna 1970. Už o rok později se tato trojice tvůrců sešla v časopise PIONÝRSKÁ STEZKA při spolupráci na MODRÉ PĚTCE - která ne náhodou připomíná právě DRUŽINU ČÁPŮ. DRUŽINA ČÁPŮ je příběhem o družině vodních skautů a jejich mnohdy nebezpečných dobrodružstvích během válečného roku 1944. Dalšími komiksy v albu jsou: Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka a Tábor ve Žlutých skalách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Družina Čápů - Psáno na březové kůře, T. O. Sedmdesátka, Tábor ve Žlutých skalách