Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina

Kód: 8724959

Úplný název:

Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina (Norbu Čhögjal Namkhai): Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina

Autor a popis:

Norbu Čhögjal Namkhai, Maitrea, 160 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
108 Kč (155 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Duhové tělo je jedním z nejvyšších dovršení dzogčhenu, prastaré duchovní nauky o esenciální podstatě lidského bytí. Při realizaci duhového těla dochází k přeměně tělesných složek na esenci pěti elementů, a po smrti tedy nezůstane žádné materiální tělo. Tato kniha předkládá životní příběh tibetského jógina žijícího převážně v první polovině 20. století, Togdena Orgjen Tendzina. Ten duhového těla dosáhl při svém věznění ve východním Tibetu. Svědky této neobyčejné události se stali i čínští úředníci, kteří byli za jeho uvěznění odpovědní.

Autorem tohoto ohromujícího životopisu je Togdenův synovec Čhögjal Namkhai Norbu (nar. 1938), jeden z velkých žijících dzogčhenových mistrů. Tento životní příběh čerpá z rozsáhlých poznámek, které autor sepsal při návštěvě svého strýce v Derge v roce 1954, a z informací, jež po Togdenově smrti obdržel od Sala Karma Samtena (1919-1993), který byl rovněž jóginovým žákem a synovcem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Duhové tělo - Život a dosažení realizace Togdena Orgjen Tendzina