Dvanáct archetypů - Základní kniha o znameních zvěrokruhu

Kód: 8617907

Úplný název:

Dvanáct archetypů - Základní kniha o znameních zvěrokruhu (Hamannová Brigitte): poznejte svou osobnost podle znamení zverokruhu

Autor a popis:

Hamannová Brigitte, Fontána, 346 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (278 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Existuje mnoho knih o astrologii, avšak jen velmi málo z nich je skutečně kvalitních. Dvanáct archetypů, jak autorka označuje znamení zvěrokruhu, představuje jedinečný nástroj k chápání našeho na pohled tak složitého světa.Každý archetyp je zde nahlížen z řady hledisek, ať jsou to symboly a mytologie, vztahy k tarotu a I-ťingu, analogie v bájích a pohádkách, ale i jejich odraz v barvách, rostlinách, minerálech a krajinách. Právě tato mnohovrstevnatost hledisek je hlavním rysem tohoto mistrně napsaného díla, které je nejen poučné, ale díky pečlivě vybíraným ilustracím i krásné. Hojnost analogií činí z této knihy původně určené pro začátečníky mimořádně cennou příručku i pro zkušeného astrologa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dvanáct archetypů - Základní kniha o znameních zvěrokruhu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dvanáct archetypů - Základní kniha o znameních zvěrokruhu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dvanáct archetypů - Základní kniha o znameních zvěrokruhu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dvanáct archetypů - Základní kniha o znameních zvěrokruhu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dvanáct archetypů - Základní kniha o znameních zvěrokruhu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Dvanáct archetypů - Základní kniha o znameních zvěrokruhu