DVD: Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas DVD - DVD bestsellery

Kód: 6534542

Úplný název:

DVD: Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas DVD - DVD bestsellery (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1994

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

1994 / Akční / Komedie / Kriminální / 79 minut / USAOscarový večer. Kdo vyhraje? Kdo prohraje? A shodí někdo toho pitomce z pódia?Počkat! To ale není jen tak obyčejný pitomec. To je poručík Frank Drebin! Vtrhl na udílení Oscarů, aby zastavil spiknutí teroristů, které by ho mohlo stát místo. Ano, je tu třetí pokračování veleúspěšné komedie s režisérem, kterého milujete, herci, které milujete, a Fredem Wardem, Anne Nicole Smithovou a dalšími, které si právě zamilujete.A největší legrace přijde když - ne, to vám neprozradíme, nejprve zaplaťte. A nebudete litovat!Hrají: Frand Drebin, Priscilla Presley, George Kennedy, O.J.Simpson, Fred Ward, Kathleen Freeman, Olympia Dukakis, Anna Nicole Smith, Mariel Hemnigway, Ellen Greene, Ed Williams, Raye Birk, Matt Roe, Wyllie Small, Sharon Cornell, Earl Boen, Jeff WrightRežie: Peter SegalZvukové formáty:česky- DD 2.06anglicky - DD 2.0Titulky: česky, Obrazové formáty: 16:9, 1,78:1Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas DVD - DVD bestsellery do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas DVD - DVD bestsellery.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas DVD - DVD bestsellery (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas DVD - DVD bestsellery bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas DVD - DVD bestsellery doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas DVD - DVD bestsellery