DVD: Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - 1.série 6DVD

Kód: 6533543

Úplný název:

DVD: Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - 1.série 6DVD (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

2009 / Seriál / Drama / Sci-Fi / 940 minut / USAZ ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí.V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii.Hrají: Joseph Fiennes, John Cho, Jack Davenport, Sonya Walger, Christine Woods, Peyton List, Courtney B. Vance, Zachary Knighton a další Režie: David S. Goyer, Michael Rymer, Bobby Roth a další Zvukové formáty:česky- DD 2.0anglicky - DD 5.1Titulky: česky, anglicky, slovensky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - 1.série 6DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - 1.série 6DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - 1.série 6DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - 1.série 6DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - 1.série 6DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - 1.série 6DVD