DVD: Hannah Montana/Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů

Kód: 6532827

Úplný název:

DVD: Hannah Montana/Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

2008 / Hudební / Dokument / 58 minut / USA / Vyprodaná hala šílí, diváci skandují a čekají, až začne jedna z koncertních událostí roku. Ozvou se první tóny a do záře ohňostrojů vbíhá fenomenální Miley Cyrus jako Hannah Montana s písní Rockstar. Začíná film Hannah Montana and Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů, kde vůbec poprvé na jednom jevišti zpívá nejen hvězdná Hannah Montana, ale i Miley Cyrus sama za sebe. Záznam z úchvatné show doplňují záběry z náročných zkoušek a příprav, i speciální hosté: kapela Jonas Brothers! Velkolepé koncertní vystoupení s exkluzivními pohledy do zákulisí a se spoustou bonusů je zásadním filmem pro všechny fanoušky Hannah Montana. Hrají: Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus, Joe Jonas, Kevin Jonas, Nick Jonas, Kenny OrtegaRežie: Bruce HendricksZvukové formáty:španělsky - DD 5.1anglicky - DD 5.1francouzsky - DD 5.1Titulky: maďarsky, česky, holandsky, španělsky, anglicky, portugalsky, slovensky, francouzsky, Obrazové formáty: 4:3Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Hannah Montana/Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Hannah Montana/Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Hannah Montana/Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Hannah Montana/Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Hannah Montana/Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Hannah Montana/Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů