DVD: Před úsvitem, Před soumrakem, Před půlnocí kolekce 3DVD

Kód: 6534648

Úplný název:

DVD: Před úsvitem, Před soumrakem, Před půlnocí kolekce 3DVD (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

2013 / Romantický / Drama / 283 minut / Švýcarsko / USA / RakouskoKolekce obsahuje:Před úsvitem(Before Sunrise)1995 / Drama, Romantický / 97 minut / Rakousko, USA, Švýcarsko Včera cizinci, dnes nerozlučné spřízněné duše, které se budou muset za pár hodin rozloučit Před úsvitem se Jesse a Celine snaží naplno prožít každý okamžik. Od Richarda Linklatera (Omámení a zmatení) přichází další kvalitní příběh dvou mladých lidí na rozcestí. Ethan Hawke a Julie Delpy se potkají ve vlaku na cestě po Evropě. Při poznávání Vídně vytuší jakousi vzájemnou spojitost. Lidé, místa .... Před soumrakem(Before Sunset)2004 / Drama, Romantický / 77 minut / USA Nový film režiséra Richarda Linklatera volně navazuje na jeho snímek z roku 1995 Před úsvitem (Before Sunrise). Film Před úsvitem je romantickým příběhem o lásce dvou mladých lidí, francouzské studentky Celine (Julie Delpy) a amerického mladíka Jesse (Ethan Hawke). Celine a Jesse se setkali ve vlaku z Budapešti do Vídně a děj filmu se odehrával v průběhu dvanácti hodin, po které trvalo jejich krátké .... Před půlnocí(Before Midnight)2013 / Drama, Romantický / 109 minut / USA Příběh Američana Jesseho (Ethan Hawke) a Francouzky Celine (Julie Delpy) začal před téměř dvaceti lety letmým setkáním ve vlaku a jednou nezapomenutelnou nocí, po které se jejich životy opět rozešly (Před úsvitem, 1995). Znovu se potkali po devíti letech v Paříži, kde Jesse propagoval svou novou knihu. Pochopili, že možná byli stvořeni jeden pro druhého a že k sobě patří (Před soumrakem, 2004).Nyní jejich příběh pokračuje....
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Před úsvitem, Před soumrakem, Před půlnocí kolekce 3DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Před úsvitem, Před soumrakem, Před půlnocí kolekce 3DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Před úsvitem, Před soumrakem, Před půlnocí kolekce 3DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Před úsvitem, Před soumrakem, Před půlnocí kolekce 3DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Před úsvitem, Před soumrakem, Před půlnocí kolekce 3DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Před úsvitem, Před soumrakem, Před půlnocí kolekce 3DVD