DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,druhá řada, část 1 a 2 2DVD

Kód: 6534161

Úplný název:

DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,druhá řada, část 1 a 2 2DVD (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

2012 / Animovaný / Dětský / 281 minut / USATÝM ZÁHAD S.R.O. SE PONOŘÍ DO JEŠTĚ NEBEZPEČNĚJŠÍCH DOBRODRUŽSTVÍ!NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ MÍSTO NA ZEMI SE ZMĚNÍ V NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ MÍSTO POD MOŘEM! POKRAČOVÁNÍ SCOOBY-DOO PŘICHÁZÍ! PO ROZTŘŽCE TÝMU ZÁHAD S.R.O. ŽIJÍ SCOOBY-DOO, SHAGGY, VELMA, FRED A DAPHNE ODDĚLÉNÉ ŽIVOTY. AVŠAK ZÁŠKODNICKÉ SKOPIČINY PODIVNÉHO KLAUNA JE ZAVEDOU ZPĚT DO KŘIŠŤÁLOVÉ ZÁTOKY. DÍKY POMOCI MAZANÉHO NOVÁČKA HOT DOGA WATERA A DRZÉ ANGEL DYNAMITE JE PRAVDA SKRYTÁ ZA TAJEMNÝMI PLANISFÉRICKÝMI DISKY BLÍŽE NEŽ KDY JINDY. ALE PRO PARTIČKU STÁLE NEJSOU VĚCI TAK, JAK BY MĚLY BÝT… PŘÁTELSTVÍ I SRDCE UTRPĚLY ŠRÁMY. PONECHAJÍ KŘIŠŤÁLOVOU ZÁTOKU JEJÍMU OSUDU? BUDE TOHLE KONEC TÝMU ZÁHAD S.R.O.? TAK TO URČITĚ NE, SCOOBY-DOO…!EPIZODYNoc, kdy plakal klaunDům ježibaby z nočních můrNoc, kdy plakal klaun – zhoubné slzy!Pavučina tkalce snůStrašlivý HodagTemné uměníMračna se stahujíNoc ve strašidelných horáchKruťákův soudNoční hrůzyPůlnoční zónaDěsivý grizzlyKrampusova zlobaHrají: Režie: Zvukové formáty:česky- DD 2.0španělsky - DD 2.0řecky - DD 2.0anglicky - DD 2.0francouzsky - DD 2.0polsky - DD 2.0Titulky: česky, španělsky, řecky, anglicky pro neslyšící, francouzsky, polsky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,druhá řada, část 1 a 2 2DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,druhá řada, část 1 a 2 2DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,druhá řada, část 1 a 2 2DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,druhá řada, část 1 a 2 2DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,druhá řada, část 1 a 2 2DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Scooby Doo: Záhady s.r.o.,druhá řada, část 1 a 2 2DVD