DVD: Sněhurka a sedm trpaslíků - Edice Disney klasické pohádky 1.

Kód: 6535251

Úplný název:

DVD: Sněhurka a sedm trpaslíků - Edice Disney klasické pohádky 1. (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Rodinný / Pohádka / Dětský / Animovaný / 80 minut / USANejoblíbenější pohádka filmové historie a první celovečerní animovaný film všech dob, Sněhurka a sedm trpaslíků Walta Disneyho, vychází v restaurované podobě. Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je na světě nejkrásnější? ptá se den co den Královna ve své komnatě. Jednoho dne zrcadlo odpoví, že tou nejkrásnější ze všech je Sněhurka, Královnina nevlastní dcera. Aby unikla pomstě žárlivé Královny, musí Sněhurka, krásná a hodná princezna, uprchnout do hlubokých temných lesů. Nalezne malou chaloupku, kde žije sedm trpaslíků a začne u svých sedmi nových přátel hospodařit. Zlá Královna ji přesto vypátrá a převlečená za stařenku podá Sněhurce jablko napuštěné jedem a kletbou spánku. Zachránit ji může jen polibek z opravdové lásky... Sněhurka a sedm trpaslíků, filmová klasika plná úžasných postav a nezapomenutelné hudby, získala v roce 1939 jednu velkou a sedm malých sošek Oscara. Hrají:
Režie:
Zvukové formáty:maďarsky - DD 5.1česky - DD 5.1anglicky - DD 5.1slovensky - DD 5.1Titulky: maďarsky, česky, anglicky, slovensky, Obrazové formáty: 4:3Bonus:• audiokomentář: Walt Disney
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Sněhurka a sedm trpaslíků - Edice Disney klasické pohádky 1. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Sněhurka a sedm trpaslíků - Edice Disney klasické pohádky 1..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Sněhurka a sedm trpaslíků - Edice Disney klasické pohádky 1. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Sněhurka a sedm trpaslíků - Edice Disney klasické pohádky 1. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Sněhurka a sedm trpaslíků - Edice Disney klasické pohádky 1. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Sněhurka a sedm trpaslíků - Edice Disney klasické pohádky 1.