DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi

Kód: 6532734

Úplný název:

DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
86 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

2010 / Animovaný / 97 minut / USA / Máte štěstí, fanoušci – říkám, že máte štěstí – dokonce víc štěstí než já, když jsem si vytáhl páté eso! Foghorn Leghorn, ten vždycky dvorný vtipálek ze dvora, má proč jásat nad 15 remasterovanými a 14 na dvd dosud neuvedenými groteskami. Kohoutův seznam obsahuje 9 krátkých filmů s Foghornem, soubojem Foggyho s Doggym počínaje (Kuřecí pochoutka), přes vzdělávání Eggheada Jr. (Náročná zkouška) až po tanečky zapáleného beatnika (Jak se chová opravdový kohout). K dobré náladě přispěje i šest dalších pokladů z archívu, včetně toho, kdy zmatený Elmer Fudd oslavuje svého odvážného hrdinského psa (Všeho moc škodí) a syslové se pokoušejí odstranit hrozbu v podobě psa (Syslové na farmě). Nečekejte – nasyslete si to! To je skoro vtip, synku! Grotesky: Kuřecí pochoutka Liščí teror Rozzlobený Leghorn Geniální kuřátko Pracovitá lasička Neodbytná lasička Náročná zkouška Jak se chová opravdový kohout Nalezené kuřátko Syslové na farmě Všeho moc škodí Jak myši zachránily koťátko Myší dort Vrána na každém kroku V kukuřičném poli Hrají: Režie: Zvukové formáty:rusky - DD 1.0česky - DD 1.0anglicky - DD 1.0Titulky: rusky, česky, anglicky pro neslyšící, Obrazové formáty: 16:9Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi