Dvě ženy - 2. vydání

Kód: 7303578

Úplný název:

Dvě ženy - 2. vydání (Cole Martina):

Autor a popis:

Cole Martina, Domino, 400 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (257 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zatím nejnovější román současné nejúspěšnější anglické autorky nás zavádí do londýnského East Endu. V této čtvrti, kde nebezpečí a násilí patří odjakživa k samozřejmé součásti života, vyrostla Susan Dalstonová. Její matka June se živila prostitucí a nevěnovala své dceři péči ani lásku, otec ji zase od dětství pohlavně zneužíval.
Bezútěšné rodinné poměry, z nichž Susan vyšla, se samozřejmě podepsaly na jejím přístupu k rodinnému životu. Když ji svede místní playboy Barry, je natolik nadšená, že jí nevadí ani jeho nevěry. Postupně mu porodí čtyři děti, a přestože ji manžel bije a psychicky týrá, zůstává s ním až do chvíle, kdy přeteče pohár její trpělivosti. Léta potlačovaná zášť vyústí v záchvat zuřivosti, během kterého Susan manžela zavraždí. Je vzata do vazby a jediné, co ji drží při životě, jsou děti a vědomí, že všechno udělala v jejich zájmu.
Na cele se seznámí s vražedkyní Matildou Enderbyovou, ženou s velmi komplikovanou minulostí i duší, a osudy obou žen se začínají různorodě prolínat. V atmosféře vznikajícího zvláštního přátelství se Susan dozví, že její nejmladší syn má být dán k adopci. Plna zoufalství začne dělat vše pro to, aby se dostala z vězení a nepřišla o své děti. To však samozřejmě není nijak jednoduché…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dvě ženy - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dvě ženy - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dvě ženy - 2. vydání (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dvě ženy - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dvě ženy - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura