Dvojčata - Praktický průvodce těhotenstvím, porodem a prvním rokem života dvojčat

Kód: 2492102

Úplný název:

Dvojčata - Praktický průvodce těhotenstvím, porodem a prvním rokem života dvojčat (Cooperová Carol, Hymasová Katy):

Autor a popis:

Cooperová Carol, Hymasová Katy, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Praktický a povzbudivý průvodce těhotenstvím, porodem dvojčat a jejich prvním rokem života Maminko, čekáte dvojčátka! Možná že po této větě zažijete šok, ale zároveň získáte vstupenku do nejlepšího klubu - do klubu maminek čekajících víc drobečků najednou. Knížka se určitě stane v průběhu těhotenství a prvního roku života miminek konejšivým objetím, upřímným stisknutím ruky a spolehlivým rádcem. Informace, rady a tipy vám poskytnou znalosti, odpovědi, vodítka a nápady, které vám a celé nové rodině do začátku dodají nezbytnou sebedůvěru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dvojčata - Praktický průvodce těhotenstvím, porodem a prvním rokem života dvojčat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dvojčata - Praktický průvodce těhotenstvím, porodem a prvním rokem života dvojčat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dvojčata - Praktický průvodce těhotenstvím, porodem a prvním rokem života dvojčat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dvojčata - Praktický průvodce těhotenstvím, porodem a prvním rokem života dvojčat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dvojčata - Praktický průvodce těhotenstvím, porodem a prvním rokem života dvojčat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Dvojčata - Praktický průvodce těhotenstvím, porodem a prvním rokem života dvojčat