Džungle rtěnek - 2. vydání

Kód: 7381702

Úplný název:

Džungle rtěnek - 2. vydání (Bushnellová Candace):

Autor a popis:

Bushnellová Candace, BB/art, 384 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
95 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
 

NICO O’NEILLYOVÁ je šéfredaktorka časopisu Bonfire a chystá se převzít celé mediální oddělení. Má hvězdnou budoucnost, úspěšného manžela a dospívající dceru, pro kterou by udělala cokoli - ale z manželství se už dávno vytratila romantika, a proto se snaží najít ji v náručí mladšího muže.
WENDY HEALYOVÁ je ředitelka filmové společnosti Parador Pictures a matka tří dětí. Manžela prakticky živí, nicméně jí vyhovuje, že se on dokáže postarat o děti a jí zbývá dostatek času na práci. Celý svět se jí hroutí ve chvíli, kdy ji manžel zničehonic požádá o rozvod.
VICTORY FORDOVÁ, jedna z nejúspěšnějších módních návrhářek v New Yorku, je i ve svých třiačtyřiceti letech nenapravitelný snílek, ale sotva dokáže držet krok se svými ideály. Poté, co naváže vztah s výstředním padesátiletým milionářem, začne zpochybňovat nejen existenci pravé lásky, ale i postavení úspěšné ženy ve světě byznysu.
Hrdinkami románu jsou opět úspěšné ženy, s jakými jsme se již setkali v autorčiných předešlých románech. Pro tyto čtyřicetileté dámy, nerozlučné přítelkyně, kterým Bushnellová přisoudila tradiční mužské role, je nejdůležitější, aby se ve svém oboru udržely na vrcholu. A protože kariéra je pro ně nadevše, zdánlivě bezvýchodné situace vyřeší a tvrdě jdou za svým cílem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Džungle rtěnek - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Džungle rtěnek - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Džungle rtěnek - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Džungle rtěnek - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Džungle rtěnek - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura