E. Petiška - Staré řecké báje a pověsti 5CD (čte T. Medvecká, Fr. Němec a P.Pelzer)

Kód: 5614423

Úplný název:

E. Petiška - Staré řecké báje a pověsti 5CD (čte T. Medvecká, Fr. Němec a P.Pelzer) (kol.):

Autor a popis:

SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
336 Kč (425 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

V kompletu pěti CD vychází téměř úplná kniha Eduarda Petišky Staré řecké báje a pověsti, která patří už řadu let k nejoblíbenějším pramenům přibližujícím široké veřejnosti a zejména mladé generaci antickou mytologii. Řecké báje nejsou ovšem jen zdrojem poučení, nabízejí také napínavé až strhující příběhy, které umocňuje dokonalá interpretace předních členů činohry ND Taťjany Medvecké, Františka Němce a Petra Pelzera. Komplet je doplněn slovníkem antických jmen a výrazů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit E. Petiška - Staré řecké báje a pověsti 5CD (čte T. Medvecká, Fr. Němec a P.Pelzer) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s E. Petiška - Staré řecké báje a pověsti 5CD (čte T. Medvecká, Fr. Němec a P.Pelzer).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení E. Petiška - Staré řecké báje a pověsti 5CD (čte T. Medvecká, Fr. Němec a P.Pelzer) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na E. Petiška - Staré řecké báje a pověsti 5CD (čte T. Medvecká, Fr. Němec a P.Pelzer) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S E. Petiška - Staré řecké báje a pověsti 5CD (čte T. Medvecká, Fr. Němec a P.Pelzer) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / E. Petiška - Staré řecké báje a pověsti 5CD (čte T. Medvecká, Fr. Němec a P.Pelzer)