Echinacea - Třapatka - rostlina, která posílí váš imutnitní systém - Léky z přírody

Kód: 7205110

Úplný název:

Echinacea - Třapatka - rostlina, která posílí váš imutnitní systém - Léky z přírody (Schar Douglas):

Autor a popis:

Schar Douglas, Pragma, 136 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

V popředí rostlinné medicíny ECHINACEA - TŘAPATKA. Rostlina, která posílí váš imunitní systém.

Echinacea je v západním světě považována za jednu z nejoblíbenějších léčivých rostlin. O těchto rostlinách je známo, že obsahují látky posilující imunitní systém. Který z mnoha druhů echinacey je nejúčinnější a jak by se měl užívat? O těchto a dalších důležitých otázkách pojednává tato kniha.

Tato poučná publikace, sepsaná odborníkem na imunostimulační rostliny, osvětluje historii a zkoumání echinacey a jejím cílem je vybavit spotřebitele takovými znalostmi, které mu umožní vybrat si ten nejlepší lék tak, aby z něj měl co největší prospěch. Tato rostlina dokáže:

. zastavit koloběh chronických bakteriálních infekcí

. předejít nákaze bakteriální infekcí

. urychlit hojení ran, spálenin a kousnutí hmyzem

. účinně pomoci při chronických obtížích, jako je artritida

a kožní choroby

Přestože echinacea hraje důležitou roli při zmírňování mnoha neduhů, mnohem významnější může být její použití při prevenci chorob a udržování dobrého zdravotního stavu.

Tato kniha vám poradí, jak dávkovat echinaceu při konkrétních potížích, vysvětlí, jaké přípravky vyhledávat, a nabídne mnoho odkazů a zdrojů informací. Pro ty, kdo hledají spolehlivé praktické informace o použití echinacey, je tato kniha ideálním průvodcem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Echinacea - Třapatka - rostlina, která posílí váš imutnitní systém - Léky z přírody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Echinacea - Třapatka - rostlina, která posílí váš imutnitní systém - Léky z přírody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Echinacea - Třapatka - rostlina, která posílí váš imutnitní systém - Léky z přírody (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Echinacea - Třapatka - rostlina, která posílí váš imutnitní systém - Léky z přírody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Echinacea - Třapatka - rostlina, která posílí váš imutnitní systém - Léky z přírody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Echinacea - Třapatka - rostlina, která posílí váš imutnitní systém - Léky z přírody