Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh

Kód: 7390457

Úplný název:

Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh (Bret David): Dosud nevyprávený príbeh

Autor a popis:

Bret David, Omega, 248 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Édith Piaf byla jednou z nejjasnějších francouzských hvězd dvacátého století, stala se mezinárodní senzací a po smrti v roce 1963 legendou. Její životní příběh je tak působivý, že je obtížné oddělit fakta od fikce. Příčinou je velké množství příběhů, her, filmů a životopisů ztvárňujících život této ženy plný zvratů. Narození na hromadě kabátů na chodníku Rue de Belleville 72, výchova v nevěstinci, účast ve francouzském hnutí odporu, blízká setkání se smrtí, peníze, vztahy s muži, nálady, drogy, slávu… Na pozadí těchto příběhů je nesnadné odlišit „skutečnou“ Piaf od legendy.
V roce stého výročí narození Édith Piaf vyšel David Bret ze dvou životopisných bestsellerů, které o ní už dřív napsal. Příběh života této zpěvačky ale soustředil kolem rozhovorů s jejími přáteli, milenci, kolegy a autory textů písní. Bret zveřejňuje jejich výpovědi, které svolili otisknout až po své smrti. I díky tomu kniha významně opravuje mnoho rozšířených mýtů o fenomenální Édith Piaf.
„Za každou zatracenou hloupost, kterou v životě uděláte, zaplatíte.“
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh