eHealth a telemedicína - Učebnice pro vysoké školy

Kód: 2475764

Úplný název:

eHealth a telemedicína - Učebnice pro vysoké školy (Středa Leoš, Hána Karel):

Autor a popis:

Středa Leoš, Hána Karel,, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Monografie eHealth a telemedicína slouží jako učebnice pro studenty medicíny a biomedicíny a pro zájemce z řad lékařů. Výraz eHealth znamená elektronizované a informatizované zdravotnictví. Zahrnuje prvky zdravotnické informatiky, organizace zdravotnictví včetně komerčních strategií zaměřených na zdraví, zdravotní servis a sdílené informace. Elektronizace zdravotnictví souvisí s rychlým rozvojem informačních a komunikačních technologií, které nám dnes vládnou, přesto se obor eHealth zatím ujímá v lékařském světě pomalu. Rozšířenější je využití telemedicíny, která je nejvýraznějším podoborem eHealth. Telemedicína prolíná jednotlivými lékařskými a zdravotnickými specializacemi a zasahuje i do oblasti sociální péče a speciální pedagogiky. Jde především o dálkový přístup v oblasti terapie, elektronického vzdělávání a ukládání dat o pacientech, o konzilia na dálku a o distanční monitoring pacientů, případně postižených osob či seniorů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit eHealth a telemedicína - Učebnice pro vysoké školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s eHealth a telemedicína - Učebnice pro vysoké školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení eHealth a telemedicína - Učebnice pro vysoké školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na eHealth a telemedicína - Učebnice pro vysoké školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S eHealth a telemedicína - Učebnice pro vysoké školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / eHealth a telemedicína - Učebnice pro vysoké školy