Ekonomická governance v hospodářsky vyspělých státech v kontextu mezinárodních vztahů

Kód: 7431020

Úplný název:

Ekonomická governance v hospodářsky vyspělých státech v kontextu mezinárodních vztahů (Němcová Ingeborg):

Autor a popis:

Němcová Ingeborg, Profesional publishing, 127 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
174 Kč (205 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ekonomická governance představuje formy vládnutí, ovládání či kontroly ekonomických procesů ve společnosti. Kniha přináší aktuální pohled na ekonomickou situaci v době současné finanční a ekonomické krize, analyzuje ekonomickou governanci v politice hospodářsky vyspělých zemí a v akcionářském kapitalismu (teorie zastoupení, příčiny krachu, morální hazard) a nastiňuje možné proměny ekonomické governance v blízké budoucnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ekonomická governance v hospodářsky vyspělých státech v kontextu mezinárodních vztahů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ekonomická governance v hospodářsky vyspělých státech v kontextu mezinárodních vztahů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ekonomická governance v hospodářsky vyspělých státech v kontextu mezinárodních vztahů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ekonomická governance v hospodářsky vyspělých státech v kontextu mezinárodních vztahů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ekonomická governance v hospodářsky vyspělých státech v kontextu mezinárodních vztahů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Ekonomická governance v hospodářsky vyspělých státech v kontextu mezinárodních vztahů