El Caribe hispanoparlante en las obras de sus historiadores

Kód: 2462437

Úplný název:

El Caribe hispanoparlante en las obras de sus historiadores (Opatrný Josef):

Autor a popis:

Opatrný Josef, Karolinum, 376 stran, jazyk - španělština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Tři desítky autorů z Argentiny, Francie, Kolumbie, Kuby, Maďarska, Mexika, Španělska a České republiky představují významné historiky, kteří se zabývali dějinami Karibské oblasti, jejich pracovní metody a hlavní oblasti výzkumu (srov. např. texty José Antonia Piquerase o H. E. Friedlaenderovi nebo Paula Estrade o pařížském pobytu mladého Julia LeRiverenda), popřípadě analyzují historickou produkci věnovanou dějinám regionu jednotlivými národními historiografiemi (studie Adáma Anderle o kubánských studiích v Maďarsku). Odborníci na literatury zemí karibské oblasti se zabývají podobou historických událostí v dílech takových autorů, jako byl např. Alejandro Carpentier, či obrazem reality regionu v textech místních publicistů, spisovatelů a básníků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit El Caribe hispanoparlante en las obras de sus historiadores do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s El Caribe hispanoparlante en las obras de sus historiadores.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení El Caribe hispanoparlante en las obras de sus historiadores (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na El Caribe hispanoparlante en las obras de sus historiadores bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S El Caribe hispanoparlante en las obras de sus historiadores doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / El Caribe hispanoparlante en las obras de sus historiadores