Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu

Kód: 8697031

Úplný název:

Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu (Rataj Michal):

Autor a popis:

Rataj Michal, Akademie múzických umění, 162 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Každé médium v tom nejobecnějším slova smyslu si v prostředí současného evropského umění po staletí buduje své vyjadřovací prostředky, své kódy, tvůrčí způsoby sdělování, i svou žánrovou, estetickou a sociokulturní orientaci. Za několik desítek let existence soustavné umělecké tvorby pro rozhlas se vyvinula celá řada více či méně ustálených, standardizovaných a tradici konstitujících forem, ať už je to rozhlasová hra, rozhlasový dokument, umělecká reportáž ad. To, co bývá dnes nejčastěji nazýváno radioartem se snaží - v různých zemích různými způsoby - prozkoumávat prostor právě nad tím vším standardizovaným, ustáleným, zřejmým a čitelným. Radioart se snaží objevovat nové vyjadřovací prostředky, nové formy oné interaktivní akustické komunikace a ověřovat jejich platnost a vhodnost pro zpětné užití ve standardizované mediální produkci. Tím dlouhodobě - tak jako v každém oboru lidské činnosti - vystupuje z pomyslného ghetta uzavřené laboratoře a existuje jako nezastupitelné podhoubí, z něhož vyrůstají nové podněty pro tvorbu dalších generací umělců.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu