Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti

Kód: 8727073

Úplný název:

Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti (Vance Ashlee):

Autor a popis:

Vance Ashlee, Jan Melvil publishing, 400 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
283 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Elon Musk bývá oznacˇován za nejveˇtšího inovátora soucˇasnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Prˇedevším je ale Musk technologickým vizionárˇem, který meˇní science fiction v realitu: jeho atraktivní elektrické vozy Tesla ukazují budoucnost automobilu°, SpaceX létá pro NASA na obeˇžnou dráhu a chystá se na Mars. Trˇetí Muskova spolecˇnost SolarCity prˇivedla miliony Americˇanu° ke slunecˇní energii.

Tento životopis je strhující kronikou Muskových úspeˇchu° i selhání. Inves-tigativní reportér Ashlee Vance získal jako jediný novinárˇ exkluzivní prˇístup k Muskovi a kromeˇ neˇj vyzpovídal na trˇi sta jeho kolegu°, cˇlenu° rodiny, prˇátel i kritiku°. Zajímáte-li se o osobnosti, které ovlivní naši budoucnost, zacˇneˇte u této knihy.

Najdete v ní:


kapitolu o Elonovu tvrdém deˇtství v Jižní Africe, v neˇmž nechybeˇla šika-na od spolužáku°, a jeho úteˇku do Kanady a USA.

jak mladý Musk pohádkoveˇ zbohatl díky internetovému inzertnímu startupu Zip2 a prˇedevším díky paypalu, který spoluzaložil a poté prodal tržišti ebay.

bourˇlivé prˇíbeˇhy spolecˇností Tesla Motors a SpaceX, které neˇkolikrát málem zbankrotovaly, aby nakonec obeˇ triumfálneˇ uspeˇly.

více o složitém osobním životě „pru°myslové celebrity“, poznamenaném dveˇma rozvody a smrtí malého syna.

prˇíklady kontroverzního Muskova prˇístupu k jeho zameˇstnancu°m, které dokáže nadchnout pro svoji vizi, ale také vyhodit za sebemenší prohrˇešek.

popis dalších Muskových projektu°, jako je kolonizace Marsu nebo potrubní rychlodráha Hyperloop, jezdící rychlostí 1 300 km/h.

že zakladatel Googlu Larry page možná prˇenechá svu°j astronomický majetek Muskovi, aby mohl uskutecˇnit své nejsmeˇlejší plány... 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti