Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk

Kód: 2471267

Úplný název:

Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk (Vacek Zdeněk):

Autor a popis:

Vacek Zdeněk, Grada, 256 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učebnice embryologie je druhým českým vydáním, které navazuje na jednu z prvních českých učebnic embryologie, napsanou prof. MUDr. Z. Frankenbergerem, vydanou Melantrichem ve 30. letech minulého století. Autor je žákem prof. Frankenbergera a bývalým dlouholetým pracovníkem Embryologického ústavu lékařské fakulty Karlovy univerzity.

Nahlédnout do Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk Nahlédnout do Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Embryologie - Učebnice pro studenty lékařství a oborů všeobecná sestra a porodní asistentk