Encyklopedie moderních evangelických (a starokatolických) kostelů Čech, Moravy a českého S

Kód: 7017129

Úplný název:

Encyklopedie moderních evangelických (a starokatolických) kostelů Čech, Moravy a českého S (Nešpor R. Zdeněk):

Autor a popis:

Nešpor R. Zdeněk, Kalich, 576 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
151 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
 

Aktuálně vydávané dílo nemá v našich podmínkách obdoby. Autor se pokusil zmapovat moderní české, moravské a česko-slezské evangelické církve (a starokatolické církve) v zemském smyslu. Encyklopedie obsahuje popis jednotlivých sborů a církevních staveb Českobratrské církve evangelické (která vznikla spojením českojazyčných reformovaných a luteránů), někdejší Německé evangelické církve, Slezské církve evangelické a Starokatolické církve. Zahrnuty jsou také evangelické sbory v Těšínsku, které po jeho rozdělení připadly Polsku. Součástí knihy je obšírná kapitola o vývoji českého, moravského a slezského evangelictví (a starokatolicismu) od 18. století do současnosti a uměleckohistorický rozbor evangelického církevního stavitelství v tomto období z pera historičky umění Blanky Altové. Připojeny jsou i mapy geografického vývoje evangelických církví (a starokatolické církve).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie moderních evangelických (a starokatolických) kostelů Čech, Moravy a českého S do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie moderních evangelických (a starokatolických) kostelů Čech, Moravy a českého S.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie moderních evangelických (a starokatolických) kostelů Čech, Moravy a českého S (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie moderních evangelických (a starokatolických) kostelů Čech, Moravy a českého S bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie moderních evangelických (a starokatolických) kostelů Čech, Moravy a českého S doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie moderních evangelických (a starokatolických) kostelů Čech, Moravy a českého S