Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II

Kód: 7277443

Úplný název:

Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II (Buben Milan): 4. svazek

Autor a popis:

Libri, 536 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
398 Kč (520 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Poslední svazek 3. dílu se podrobně věnuje následujícím řeholním klerikům: theatini, barnabiti, jezuité, piaristi, somaskové a kamiliáni. U každého je zmíněna spiritualita, zaměření, organizaci a struktura, popis jejich působení u nás, tabulky významných představitelů řádů (v zahraničí i u nás) a příslušný ilustrační doprovod (znaky, historické řádové oděvy, budovy spjaté s působením řádu a podobně). Svazek ukončuje podrobný seznam literatury a slovníček odborných výrazů. Řada si už získala odpovídající prestiž, věříme, že zejména konečně nemarxistické zpracování role piaristů a jezuitů v Českých zemích získá velký zájem mnoha čtenářů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II