Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II

Kód: 7277087

Úplný název:

Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II (Buben Milan): Mnišské rády

Autor a popis:

Buben Milan M., LIBRI, 404 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
289 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Druhý svazek druhého dílu unikátní práce M. Bubna zahrnuje mnišské řády působící na našem území, především benediktiny a cisterciáky, s nimiž jsou nedílně spojeny počátky dějin českého knížectví a poté království, ale i celestiny, kartuziány, trapisty a baziliány. Po úvodní stati, charakterizující řád včetně organizace a struktury, se text věnuje jeho působení u nás až do dnešních dnů a přináší i přesné tabulky jeho čelných představitelů, významné osobnosti, stavby. Text je bohatě ilustrován.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Spirituální literatura

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Spirituální literatura / Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II