Encyklopedie římských císařů a císařoven z pohledu jejich mincí

Kód: 7277267

Úplný název:

Encyklopedie římských císařů a císařoven z pohledu jejich mincí (Fridrichovský Jiří, Petráň Zdeněk):

Autor a popis:

Kol., Libri, 368 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
302 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Nejen v české, ale i ve světové literatuře unikátní kniha tím, že obsahuje úplný výčet všech císařů i císařoven starého Říma (mezi 27 před Kr.–476 po Kr.), ať už panovali se souhlasem senátu či bez něj, a v drtivé většině spolu s jejich vyobrazením na dobových mincích. Vedle základních životopisných dat (pokud se dochovala) text obsahuje i obecné numismatické údaje o kvalitě kovu a ražby, o ikonografii, typologii i metrologii jejich mincí včetně dalších důležitých údajů pro sběratele (vzácnost, případné padělky). Vychází za podpory České numismatické společnosti .
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie římských císařů a císařoven z pohledu jejich mincí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie římských císařů a císařoven z pohledu jejich mincí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie římských císařů a císařoven z pohledu jejich mincí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie římských císařů a císařoven z pohledu jejich mincí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie římských císařů a císařoven z pohledu jejich mincí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Encyklopedie římských císařů a císařoven z pohledu jejich mincí