Encyklopedie vad nemovitostí - Příručka inspekce nemovitostí pro každého - 1.díl

Kód: 8721511

Úplný název:

Encyklopedie vad nemovitostí - Příručka inspekce nemovitostí pro každého - 1.díl (kol.):

Autor a popis:

G servis, 264 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
290 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příručka inspekce nemovitostí pro každého Publikace je rádcem při základním prověřování technického stavu nemovitostí určených k bydlení. Slouží k tomu, aby si každý s její pomocí sám dokázal vytipovat rizika technického stavu nemovitosti, která by jinak mohla zůstat skryta. Publikace uvádí po oborech přehled typických vad a poruch staveb, ale co je nejdůležitější, uvádí znaky, podle kterých rizika jednotlivých vad a poruch rozpoznat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie vad nemovitostí - Příručka inspekce nemovitostí pro každého - 1.díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie vad nemovitostí - Příručka inspekce nemovitostí pro každého - 1.díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie vad nemovitostí - Příručka inspekce nemovitostí pro každého - 1.díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie vad nemovitostí - Příručka inspekce nemovitostí pro každého - 1.díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie vad nemovitostí - Příručka inspekce nemovitostí pro každého - 1.díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Encyklopedie vad nemovitostí - Příručka inspekce nemovitostí pro každého - 1.díl