Encyklopedie vynálezů - Odpovědi na všechna jak, proč, kdy a kde, jež byste měli o vynále

Kód: 7391211

Úplný název:

Encyklopedie vynálezů - Odpovědi na všechna jak, proč, kdy a kde, jež byste měli o vynále (kol.): Odpovedi na všechna Jak, Proc, kdy a kde......

Autor a popis:

Slovart, 224 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
119 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co jsou to GM-potraviny? Kdy byly vynalezeny mobilní telefony? Kde vynalezli papírové peníze? Jak fungují čárové kódy? Proč zůstávají satelity na oběžné dráze? Kdo vymyslel zip? Odpovědi nejen na tyto otázky, ale i na celou řadu dalších, doprovázené navíc přes 200 fotografií a více než 250 ilustracemi, řezy a nákresy činí z Encyklopedie vynálezů vynikající zdroj informací pro mladé čtenáře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Encyklopedie vynálezů - Odpovědi na všechna jak, proč, kdy a kde, jež byste měli o vynále do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Encyklopedie vynálezů - Odpovědi na všechna jak, proč, kdy a kde, jež byste měli o vynále.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Encyklopedie vynálezů - Odpovědi na všechna jak, proč, kdy a kde, jež byste měli o vynále (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Encyklopedie vynálezů - Odpovědi na všechna jak, proč, kdy a kde, jež byste měli o vynále bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Encyklopedie vynálezů - Odpovědi na všechna jak, proč, kdy a kde, jež byste měli o vynále doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Encyklopedie vynálezů - Odpovědi na všechna jak, proč, kdy a kde, jež byste měli o vynále