Erekce, ejakuace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství

Kód: 7205801

Úplný název:

Erekce, ejakuace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství (Bukowski Charles):

Autor a popis:

Bukowski Charles, Pragma, 305 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Bukowski, to je stále něco nového. Zdá se, že v jeho případě neexistuje žádná střední cesta - lidé jej buď milují, nebo nenávidí. To, co prožívá a dělá v životě, je stejně divoké a šílené jako jeho povídky. Bukowski se stal ve své době legendou:.. šílenec, poustevník, milovník... něžný i krutý... nikdy tentýž... a takové jsou i jeho jedinečné povídky, které vycházejí přímo z jeho nespoutaného a nemravného života... jsou děsivé a svaté a pokaždé, když je člověk čte, tak jsou nové. Nelze je přečíst, aniž by to člověka poznamenalo. Bukowski... "profesionální narušitel klidu... básník losangeleského podsvětí píšící s bláznivou romantickou naléhavostí o poražených, kteří jsou méně strojení než vítězové, a s nesentimentálním soucitem k lidem na společenském okraji.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Erekce, ejakuace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Erekce, ejakuace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Erekce, ejakuace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Erekce, ejakuace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Erekce, ejakuace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Erekce, ejakuace, exhibice a další příběhy obyčejného šílenství