Esenciální oleje od A do Z - Všechno, co o nich potřebujete vědět

Kód: 7359502

Úplný název:

Esenciální oleje od A do Z - Všechno, co o nich potřebujete vědět (Hardingová Jennie): Všechno, co o nich potrebujete vedet

Autor a popis:

Hardingová Jennie, Metafora, 288 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
265 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Všechno, co potřebujete vědět o léčivých olejích. Zveme vás do říše blahodárných léčivých olejů, vonných esencí už odedávna používaných pro zdraví těla i ducha. Naučte se míchat ty nejúčinnější směsi. O každém z olejů přinášíme množství detailních informací. Z jakých rostlin se získávají, jak se s nimi správně a bezpečně zachází, jaké jsou jejich účinky. Dozvíte se, jaký olej se hodí na konkrétní zdravotní potíže, jako jsou bolesti hlavy nebo zad, které jsou vhodné pro budoucí maminky a pro kojence, které pomohou při únavě. A nezapomeneme ani na emocionální a duševní stránku. Vonné esence dokážou povzbudit, pomáhají překonat smutek, zlepšují soustředění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Esenciální oleje od A do Z - Všechno, co o nich potřebujete vědět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Esenciální oleje od A do Z - Všechno, co o nich potřebujete vědět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Esenciální oleje od A do Z - Všechno, co o nich potřebujete vědět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Esenciální oleje od A do Z - Všechno, co o nich potřebujete vědět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Esenciální oleje od A do Z - Všechno, co o nich potřebujete vědět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Esenciální oleje od A do Z - Všechno, co o nich potřebujete vědět