Esenciální oleje v období těhotenství, pro snazší porod a pro miminka

Kód: 9035434

Úplný název:

Esenciální oleje v období těhotenství, pro snazší porod a pro miminka (Fritz Stephanie): V období tehotenství, pro snazší porod a pro miminka

Autor a popis:

Fritz Stephanie, Barevný svět, 96 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha je užitečným průvodcem nejen pro těhotné ženy, ale i pro všechny, kteří jim pomáhají - včetně dul a porodních asistentek. Ocení ji všichni, kdo hledají podrobného, důkladného a citlivého průvodce pro užívání esenciálních olejů k obnově duševního a fyzického zdraví. Stephanie zde shromáždila své rozsáhlé zkušenosti a hlubokou moudrost a poskytla nám tím velmi cenný nástroj, který napomůže mnoha lidem k dosažení celistvosti a k udržení dobrého zdraví, nejen v období rodičovství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Esenciální oleje v období těhotenství, pro snazší porod a pro miminka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Esenciální oleje v období těhotenství, pro snazší porod a pro miminka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Esenciální oleje v období těhotenství, pro snazší porod a pro miminka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Esenciální oleje v období těhotenství, pro snazší porod a pro miminka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Esenciální oleje v období těhotenství, pro snazší porod a pro miminka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Esenciální oleje v období těhotenství, pro snazší porod a pro miminka