Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd.

Kód: 2421239

Úplný název:

Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd. (Klaus Václav):

Autor a popis:

Klaus Václav, Knižní klub, 216 stran, jazyk - CZ, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha s názvem Evropa Václava Klause je v mnohém podobná už zhruba tři roky staré publikaci Evropa pohledem politika, pohledem ekonoma. "Půjde o značně inovované vydání, rozšířené o dobu těsně před prezidentstvím a první prezidentský rok. Jsou v ní též články, které nebyly u nás publikovány, vystoupení na konferencích či zahraničních seminářích," řekl Klausův tajemník Ladislav Jakl. V článcích zaznívá kritika na adresu poměrů v Unii, ale i pochvala toho, co je na integraci dobré. "Není to žádný sborník sebraných věcí, je to vzájemně propojené a rozdělené do několika oddílů, aby čtenář mohl zjistit prezidentovy skutečné názory na dějinný okamžik, kterým vstup do Unie je," doplnil ředitel tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Petr Hájek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Evropa Václava Klause - 2. přeprac. vydání, v EMG 1. vyd.